SZKOLENIE ADV

Motocykle klasy ADVENTURE to duże, turystyczne enduro, obiecujące prawdziwe przygody. Producenci ścigają się o klientów, bo obecna moda na ten typ motocykli przypomina klasę SUV w samochodach. Ale w odróżnieniu od samochodów, projektanci motocykli zakładają, że jednak zjadą one z asfaltowych dróg, by dać kierowcom możliwość sięgnąć po więcej, widzieć szerzej, dotrzeć w nieznane. Czy faktycznie na tych potężnych sprzętach można przesunąć granice poza horyzont?

Szkolenie ADV jest dla tych, którzy posiadają swój podróżny motocykl typu adventure klasy średniej lub dużej pojemności (np. BMW GS, HONDA AFRICA TWIN, YAMAHA TENERE, TRIUMPH TIGER, DUCATI MULTISTRADA, KTM ADVENTURE, itp.) i chcą pewnie kontrolować swój motocykl, zwiększając tym samym bezpieczeństwo jazdy po luźnych nawierzchniach.


Szkolenia odbywają się niedaleko Częstochowy, na placu treningowym w Kamyku, oraz nieutwardzonych drogach w jego okolicy. Program szkolenia ADV jest indywidualnie ustalany i zawiera różne techniki - od podstaw dla początkujących po trening przed rajdem. W szkoleniu ADV mogą brać udział maksymalnie dwie osoby.


SZKOLENIE ADV

gaz-motobirds
wytłumaczyć