Dlaczego NIK TRIPS wycieczki motocyklowe?

Myślisz o podróży w grupie ludzi myślących podobnie, poszukujących pięknych krajobrazów i lubiących jazdę na motocyklu? Po drogach i bezdrożach, z szacunkiem do przyrody i natury, w słońcu i deszczu, by dotrzeć do miejsc ukrytych, wartych zobaczenia?

Jadąc na jednakowych, łatwych w prowadzeniu motocyklach stajemy się grupą "równych sobie", ciesząc się z niespiesznej, swobodnej jazdy. Doświadczony i licencjonowany przewodnik motocyklowy dba o bezpieczeństwo i wygodę grupy, aby każdy mógł czerpać pełną przyjemność z jazdy. Dopracowane trasy, także po ścieżkach i drogach nieutwardzonych, zawierają szlaki turystyczne i tematyczne, by znaleźć własny sposób na poszukiwanie piękna Polski.

Malownicze pola uprawne, majestatyczne góry, gęste lasy, jeziora otoczone wzgórzami, równiny i pagórki, śpiące wsie, urokliwe miasteczka, ruiny zamków, skały i pomniki przyrody. Oprócz krajobrazów czekają na nas noclegi w wyjątkowych domach gościnnych, urzekających autentyczną przestrzenią, gdzie wspólnie przy stole możemy poznawać regionalne zwyczaje, kulturę i kuchnię.